O Firmie
17138
page-template-default,page,page-id-17138,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17452

O Firmie

baner_podstrony_duka_o_firmie

Firma DuKa Polska Sp. z o.o. od początku swojej działalności jest polskim oddziałem firmy DüKaDüngekalkgesellschaftmbH – producenta wysokiej jakości nawozów wapniowych oraz produktów stosowanych w hodowli zwierząt. Jesteśmy dystrybutorem ich produktów zarówno w Polsce jak i w Europie Wschodniej. Jakością swojego asortymentu firma ta zdobyła wysokie uznanie wśród odbiorcówniemieckich, francuskich, szwajcarskich, austriackich i czeskich – a teraz również i polskich.

Nasze doświadczenie oraz wysoka jakość produktów, które Państwu oferujemy to wynik połączenia naszej wiedzy z  cennymi uwagami z Państwa strony. Na tej podstawie udało nam się zbudować zaufanie, które jest niezbędne przy owocnej współpracy.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty do upraw ekologicznych. W swojej ofercie DuKa Polska Sp. z o.o.  posiada wysokiej jakości nawozy wapniowe w formie pylistej oraz granulowanej takie jak: Magnesiumkalk, Dolokorn, Dolophos 15, Dolophos 26 i ÖKOPHOS-PLUS, oraz produkty stosowane przy hodowli zwierząt: DEKAMIX i KSM Kalkalkalisch.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy DuKa Polska Sp. z o.o.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i spostrzeżeń prosimy o kontakt telefoniczny lub pisemny.